Kommentaarid: Pildifailid internetis

Küsimus.

Postitaja: Marcell

Tervitused!

Oleksime väga rõõmsad kui saaksite aidata meid meie mures.
Nimelt me oleme arvutiga sinapeal alles ca mõned kuud. Enne seda oskasime vaid minimaalselt arvutit kasutada. Oleme kiired õppima, kuid hetkel vaevab üks mure mis oleks vaja lahendada kiiresti. Nimelt hakkasime tegema opencart 2.1.0.2 E-poodi ja sealne kaasas olev theme-s on font nii imeväike et seda internetist vaadates peaks luubiga lugema. Youtube-st sai kunagi märgatud et läbi FTP sai muuta fondi suurust aga enam ei leia seda videot ülesse. Või saab seda teha vaid läbi CSS jms kaudu. Vaja siis vaid fondi suurust mõned nr-d suurendada.
Kas saaksite anda nõu kuidas saaksime selle ise kiirelt teha.
Teie leheküljest interneti.info on meile väga palju kasu (me avastasime selle alles täna) googeldades mis on CSS ja oleme väga pöördes infost mida me teie lehelt leiame. Õpime hoolsalt :)

Vastata palume bremarket@gmail.com

dddddddddddddddd

Postitaja: ssssss

deeeeeed

Kommentaarid, arvamused, küsimused

Postitaja nimi:

Kommentaari pealkiri:

Kommentaari sisu:

Kontrollküsimus (loe selgitust kõrvalt)!

Vasta küsimusele: Mis värvi on taevas siis, kui seal ühtegi pilve ei ole?

Teadmiseks kommenteerijale!

Edukaks postitamiseks tuleb täita kõik väljad. Maksimaalne sisuosa pikkus on 10'000 tähemärki, teistel väljadel 200 tähemärki!

Kommentaari sisuosas saab kasutada HTML koodi, kuid seda mitte tekstitöötluseks, vaid näitliku materjali sisestamiseks. Kõik, mis asub <nende märkide vahel> kuvatakse kommentaarilehel nähtava tekstina ning märgid ise tõlgitakse erimärkideks!

Kontrollküsimus on mõeldud kuritahtlike robotite takistamiseks. Palun vasta esitatud küsimusele eesti keeles läbivalt väikeste tähtedega, nimetavas käändes ning võimalikult konkreetselt!

NB! RSS-lugemistarkvara abil kommentaare postitada ei saa!

© Margo Munner | Sisukaart