Kommentaarid: Kodulehe tegemine

Kodulehe tegemine

Postitaja: Marek

Kui on võimalused olemas kodulehe loomiseks investeerida ja soov professionaalse ja läbimõeldud lahenduse järgi, siis mina ikkagi soovitan valida mõni teenusepakkuja, näiteks on hea kogemus ettevõttega Veebiagentuur OÜ - http://www.veebiagentuur.ee/
Isikliku kogemuse põhjal tihtipeale lihtsalt "isetehtud" kodulehed ei näe esinduslikud välja ja ei järgi tänapäevaseid praktikaid.

Kuda teha lehte lihtsalt & kiirelt ilma maksmata

Postitaja: Igor

Olen huvitatud, ootan vastustkõnet tel:+37254562105, teisipäev sobib

Kodulehe tegemine

Postitaja: Steve

Väga hea juhend aga soovitaks omaltpoolt hoopis Wordpressi platvormi. Täpsem info paigaldamisest leiab siit:

http://kodulehetegemine.ee/kodulehe-tegemine-wordpress/

Super

Postitaja: Aus

Aitäh Teile.

Soovitan ka kõigile http://www.hot.ee

palun

Postitaja: rauno

palun olge ilusti

Tasu

Postitaja: Koduka tegija

Kuidas teha kodulehe tasuta?

Algaja võiks kodulehekülge teha mõne teenuse abil, mitte ise pusida

Postitaja: Martin

Tänaseks on internetis olemas piisaval hulgal teenuseid, mis võimaldavad algajal huvilisel kodulehekülge teha 5 minutiga. Näiteks http://www.edicy.com pakub sellist teenust eesti keeles. Edicy pakub võimaldab valida valmis-kujunduse, sisestada tekstid-vormid-pildid jms ning avada kodulehekülje sisuliselt 5-10 minutiga. Pole vaja ühtegi programmi alla laadida ega midagi keerulist õppida.

Hea lisa, kus info kuidas seadistada koduleht Wordpressi platvormile

Postitaja: Wordpressi kasutaja

tasuta Kursus, kus juhend kodulehe platvormi paigaldamisest ja seadistamisest http://kodulehetegemine.ee/tasuta-kursus/

Kodulehe tegemine ja jooksutamine enne serverisse laadimist...

Postitaja: Ahto

1. Kodulehe valmistamine oma arvutis

Esiteks tuleks oma arvutis kokku panna võimalikult korralik www-leht ja seda omas arvutis jooksutada.

Tänasel päeval on selleks puhuks võimalik internetist alla laadida vabavaraline Wampserver 2.0 või Microsofti toode "Web Platform Installer". Eelpooldooduist esimene kasutab Apache weebiserverit ning lisaks sellele paigaldab arvutisse ka PHP ja MySQL vahendid, mis on vajalikd edaspidiste kogemuste kasvadest, kui soovite hakata tegema dünaamilist kodulehte. Paigaldamine toimub läbi installeri lihtsalt, ning paigaldamise käigus konfigureeritakse arvuti vaikimisi selliselt, et selles on võimalik oma www-lehte jooksutada. Ühtlasi tehakse valmis eraldi kataloog (e. kaust C:\wamp\www), kuhu saad luua oma kodulehe alamkataloogi (näiteks Minu koduleht) ning juba sellesse lood sisse juba kogu tulevase kodulehe struktuuri. Samas kohas on juba võimalik ka oma lehte enda tarbeks „jooksutada” - st. vaadata, kuidas asi välja nägema hakkab.
Kodulehe esmane fail kannab indeksfaili nimetust. See on see dokument, mis serveeritakse kodulehe külastajale esimesena, kui külastaja Sinu lehele jõuab.
Indeksfaili nimeks sobibki tavaliselt index.html ja see peaks asuma kodulehe juurkataloogis (...\www\Minu koduleht)
Oma kodulehe jooksutamiseks tuleb käivitada Wampserver, valida menüüst localhost, ning avanevalt lehelt alajaotise Your Projects alt kuvatav "Minu koduleht".
Microsofti toote "Web Platform Installer"´i poolt paigaldatava minimaliseeritud IIS serveri osas kogemus puudub ja ei oska nõu anda.
Wampserver on võimalik alla laadida lingilt:
http://www.wampserver.com/en/download.php

Kommentaarid, arvamused, küsimused

Postitaja nimi:

Kommentaari pealkiri:

Kommentaari sisu:

Kontrollküsimus (loe selgitust kõrvalt)!

Vasta küsimusele: Mis värvi on taevas siis, kui seal ühtegi pilve ei ole?

Teadmiseks kommenteerijale!

Edukaks postitamiseks tuleb täita kõik väljad. Maksimaalne sisuosa pikkus on 10'000 tähemärki, teistel väljadel 200 tähemärki!

Kommentaari sisuosas saab kasutada HTML koodi, kuid seda mitte tekstitöötluseks, vaid näitliku materjali sisestamiseks. Kõik, mis asub <nende märkide vahel> kuvatakse kommentaarilehel nähtava tekstina ning märgid ise tõlgitakse erimärkideks!

Kontrollküsimus on mõeldud kuritahtlike robotite takistamiseks. Palun vasta esitatud küsimusele eesti keeles läbivalt väikeste tähtedega, nimetavas käändes ning võimalikult konkreetselt!

NB! RSS-lugemistarkvara abil kommentaare postitada ei saa!

© Margo Munner | Sisukaart