Kommentaarid: Rämpspost on taastunud

Spämmi vastu...

Postitaja: Allar

Spämmi vastu on parim tõrje hetkel Gmail. Kasutan ja no juhtub vahest tõesti et mõni üksik kuu jooksul tuleb kogemata läbi aga üldjuhul on enamik spämmikaustas. Ja kuna mul jookseb Gmaili enamik maile siis spämmi tuleb ka päris korralikult.

Ma ei tea, kas see on sellega seotud...

Postitaja: Kuno

...kuid viimastel nädalatel on ka minu erinevatesse postkastidesse hakanud rohkem igasugu spämmkirjasid maanduma. Ühe postkasti pidin juba eemaldama oma thunderbirdi loetelust, sest sinna maabuvatest kirjadest oli / on umbes 75% spämm ja mul tõesti ei ole aega üle, et spämmkirjade peale oma aega kulutada.

Kommentaarid, arvamused, küsimused

Postitaja nimi:

Kommentaari pealkiri:

Kommentaari sisu:

Kontrollküsimus (loe selgitust kõrvalt)!

Vasta küsimusele: Mis värvi on taevas siis, kui seal ühtegi pilve ei ole?

Teadmiseks kommenteerijale!

Edukaks postitamiseks tuleb täita kõik väljad. Maksimaalne sisuosa pikkus on 10'000 tähemärki, teistel väljadel 200 tähemärki!

Kommentaari sisuosas saab kasutada HTML koodi, kuid seda mitte tekstitöötluseks, vaid näitliku materjali sisestamiseks. Kõik, mis asub <nende märkide vahel> kuvatakse kommentaarilehel nähtava tekstina ning märgid ise tõlgitakse erimärkideks!

Kontrollküsimus on mõeldud kuritahtlike robotite takistamiseks. Palun vasta esitatud küsimusele eesti keeles läbivalt väikeste tähtedega, nimetavas käändes ning võimalikult konkreetselt!

NB! RSS-lugemistarkvara abil kommentaare postitada ei saa!

© Margo Munner | Sisukaart