Mozilla Firefox

Mozilla Firefox logo

Mozilla Firefox on Mozilla Corporation'i ja Mozilla Foundation'i poolt arendatav võrgulehitseja (teisiti ka veebilehitseja, veebibrauser), mis kasutab Gecko mootorit. Arendus toimub Mozilla EULA alusel.

Mozilla Firefox ametlik koduleht ja allalaadimine (Download)
inglise keeles
eesti keeles

Mozilla Firefox rakendused kodulehe tegijatele

Mozilla Firefox võrgulehitsejate seeria on hetkel populaarsuselt teisel kohal. Lehitseja on eriti populaarne internetipõhiste projektide arendajate seas. Kodulehtede valmistajate jaoks on Mozilla Firefox'i põhiliseks eeliseks suure hulga lisarakenduste (plug-in) olemasolu. Järgnevalt on ära toodud seeria rakendusi (plug-in), mis on kasulikud kodulehe tegijale. Kindlasti ei ole siin kõik rakendused. Rohkem Mozilla Firefox'i plug-in'e leiab siit!

HTML validator

See rakendus kontrollib www-dokumendi vastavust W3C standarditega reaalajas, lehe allalaadimisel. Lehel esinevate vigade arv ja kirjeldus on tehtud kättesaadavaks ilma W3C lehekülge külastamata.

Ametlik koduleht ja allalaadimine:
http://users.skynet.be/mgueury/mozilla/

Web Developer

Web Developer või Web Developer Toolbar (veebiarendaja tööriba) on rakendus, mis lisab suure hulga arendamiseks väga soodsaid võimalusi Mozilla Firefox võrgulehitsejale.

Ametlik koduleht ja allalaadimine:
http://chrispederick.com/work/web-developer/

Live HTTP Headers

Live HTTP Headers rakendus võimaldab jälgida võrgulehitsejale serveri poolt saadetud HTTP teateid.

Allalaadimine:
https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/3829

Uudised:

© Margo Munner | Sisukaart